Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Łomża Vive Kielce prezentuje nowych partnerów

W zeszłym tygodniu w Hali Legionów odbyła się biznesowa konferencja prasowa, na której przedstawiono siedmiu sponsorów klubu Vive Kielce i drużyny Łomża Vive Kielce oraz Partnerów projektu JoinBertus.

W konferencji prasowej wziął udział Prezes stowarzyszenia KS Vive Kielce, Marian Urban, Dyrektor marketingu Łomża Vive Kielce Paweł Papaj oraz przedstawiciele Sponsorów i Partnerów. Podczas spotkania z mediami zaprezentowano siedem firm – niektóre podpisały nowe kontrakty, a niektóre wspierają Mistrzów Polski od dawna.

Wśród przedstawionych Sponsorów znaleźli się: Echo Investment, Generali, 4 ECO, Kopalnia Wapienia „Morawica” S. A., Forbuild, OSM Włoszczowa oraz Lewiatan. Wszystkie te firmy będą widoczne na strojach drużyny Łomża Vive Kielce w sezonie 2020/21.

– „Ostatnio z dumą prezentowaliśmy nowego sponsora tytularnego drużyny, markę Łomża, a dziś chcielibyśmy poinformować o przedłużeniu lub podpisaniu nowych umów ze sponsorami” – powiedział na konferencji Prezes Marian Urban – „Ich logotypy znajdą się na koszulkach i spodenkach zawodników. Nasz klub intensywnie pracuje nad poszerzaniem grona współpracujących z nami firm oraz integracją środowiska, w którym żyjemy i pracujemy. Firmy te są zainteresowane rozwojem młodzieży, a to dla nas duży plus. W tym sezonie w drużynie Łomża Vive Kielce będą grać młodzi zawodnicy z naszego klubu, np. Cezary Surgiel czy Miłosz Wałach. W związku z epidemią to bardzo trudny czas dla firm, dlatego chciałbym bardzo podziękować wszystkim tym, którzy zdecydowali się z nami współpracować. To dobry sygnał dla kibiców, że klub będzie się dalej rozwijał, a już teraz prezentuje dobrą energię i skład.”

Głos zabrali także przedstawiciele Sponsorów, którzy podpisywali dziś nowe umowy z klubem.

– „Echo Investment jest obecne na rynku od ponad 25 lat” – powiedział Członek Zarządu Echo Investment, Marcin Materny – „Jesteśmy częścią społeczności, za którą czujemy się odpowiedzialni. Wspomagamy ważne inicjatywy, a zdajemy sobie sprawę z tego, że ten rok jest wyjątkowo trudny dla klubów sportowych, dlatego zdecydowaliśmy się pomóc drużynie Łomża Vive Kielce. Będę kibicował zespołowi i trzymał za niego kciuki w tym sezonie!”

„Nasza współpraca sponsorska rozpoczęła się w styczniu tego roku” – powiedział natomiast Prezes Forbuild, Tomasz Gierczyński – „Epidemia i wynikające z niej problemy spowodowały, że zechcieliśmy pomóc klubowi jeszcze bardziej. Wielu pracowników naszej firmy to zagorzali kibice klubu. To trudny czas i z tego miejsca chciałbym życzyć drużynie Łomża Vive Kielce wielu sukcesów!”

– „Moja przygoda z Łomża Vive Kielce jest bardzo krótka” – przyznał Prezes Zarządu 4Eco, Adrian Obarski – „Niedawno Dominik Niehoff zaprosił mnie na mecz. Wrażenia były ogromne! Wiemy, jaka jest sytuacja związana z pandemią, dlatego chciałbym wspomóc klub jeszcze mocniej.”

– „Współpracujey z klubem od co najmniej kilkunastu lat” – powiedział Prezes Kopani Wapienia „Morawica” S. A., Józef Dąbek – „Chcemy dalej postępować tak, by sobie pomagać. Dobry zawsze ciągnie do dobrego i niech tak będzie dalej!”

– „Mocno współpracujemy z klubem od 2009 roku, więc zaczyna się dwunasty rok naszej współpracy” – podkreślił Członek Zarządu Lewiatan, Bartłomiej Wiatkowski – „Przyjęliśmy zasadę „na dobre i na złe” i według niej pracujemy. Jako firma społecznie odpowiedzialna chcemy pozostać w sporcie i dalej wspierać klub. To wielka wartość dla naszego regionu. Wychowanie przez sport to jedna z najlepszych form rozwoju młodzieży. Jesteśmy dalej z Państwem i chcemy, by ta współpraca dalej się rozwijała!”

Na koniec głos ponownie zabrał Prezes Marian Urban, który podziękował za wsparcie. – „Wiem, że dla wszystkich funkcjonowanie w obecnych warunkach to duże wyzwanie, dziękuję wszystkim tym, którzy postanowili nas wesprzeć” – powiedział Prezes Marian Urban – „Życzę, by współpraca ta spełniła wszystkie Wasze oczekiwania, wspomogła realizację biznesowych planów i żebyśmy w nowych strojach z Waszym logotypami świętowali wielkie sukcesy.”

Na koniec konferencji trener Talant Dujshebaev oraz zawodnicy: Alex Dujshebaev i Arkadiusz Moryto zaprezentowali nowe komplety strojów, obowiązujących drużynę Łomża Vive Kielce w sezonie 2020/21.

Najnowsze

Współpraca Akademii Sportu z Michelin Polska przedłużona

Olsztyńska fabryka Michelin Polska skorzystała z opcji przedłużenia złotego pakietu sponsorskiego, zwiększając tym samym wsparcie ...

Całość ›

Hokejowa Cracovia w nowych strojach

Comarch Cracovia podpisała umowę partnerską z kanadyjską marką CCM, jednym z najbardziej uznanych producentów sprzętu hokejowego na ...

Całość ›

Kramel na koszulkach ŁKS-u

Firma Kramel została sponsorem strategicznym ŁKS Łódź, tym samym zwiększając swoje zaangażowanie w Łódzki Klub Sportowy Logotyp ...

Całość ›
Wywiad

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy – założyciele Sportigio

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy to młodzi przedsiębiorcy, od zawsze zakochani w sporcie Ich droga wiodła od lodowiska hokejowego do stworzenia systemu IT dla hokejowej centrali Jakie mają plany na przyszłość, co wyróżnia ich produkt, na rynku, jakie mają cele biznesowe Na te wszystkie ...

Całość ›
Wywiad

#WgrupieSiła Partnerskie Kluby Biznesu łączą możliwości przedsiębiorców z klubów biznesu

Przedsiębiorcy z Partnerskich Klubów Biznesu nie dają się wirusowi, a co niektórzy nawet z nim wygrali, jak sami mówią „W GRUPIE SIŁA Wydawać by się mogło, że organizacje, networkingowe, takie, które bazują na bezpośrednim kontakcie międzyludzkim w obecnym kryzysie nie ...

Całość ›
Wywiad

ŁUKASZ KIEZA – Country Manager LV BET

Nie tak dawno minął rok od rozpoczęcia walki i blokowania nielegalnie działających w Polsce bukmacherów, co zmieniło branżę i zdecydowanie poprawiło sytuację polskich firm należących do tego sektora Ogromne zyski polskim bukmacherom zapewnił również miniony mundial Na temat zmian w ...

Całość ›