Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Wspierają nas

Mateusz Kaliński

Współwłaściciel firmy Kaliński – układy wydechowe

„Jako przedsiębiorstwo chętnie uczestniczymy w różnych wydarzeniach, są to m.in. targi motoryzacyjne czy wydarzenia sportowe.

Portal Sponsoring Sport.pl pozwoli nam na znalezienie najodpowiedniejszych projektów, podczas których możemy się zaprezentować. Za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki znajdziemy wiele skutecznych i spójnych z wizerunkiem naszej marki ofert sportowych. Chętnie będziemy korzystać z wielu możliwości, jakie daje portal”

 

Grzegorz Urbańczyk

Zwycięzca pierwszej polskiej edycji Wings for Life World Run, założyciel grupy biegowej For Run Team, organizator imprez sportowych.

„Polski rynek biegowy z roku na rok coraz bardziej się rozwija, zacierają się granice pomiędzy sportem amatorskim i profesjonalnym. Platforma Sponsoring Sport.pl może pomoc w rozwoju każdemu biegaczowi oraz innym sportowcom w większej profesjonalizacji swoich działań.

Poszukując sponsorów trzeba nie tylko oczekiwać od nich profitów, ale skrupulatnie eksponować swoje atuty i budować swój wizerunek. Portal jest profesjonalnym narzędziem, który pozwala na tworzenie szczegółowych ofert za pomocą, których można w należyty sposób zaprezentować się potencjalnym sponsorom. Moją ofertę również będzie można znaleźć na Sponsoring Sport.pl”

 

Krzysztof Skrzypek

Prezes spółki Sport Produkcja, współorganizator gal Slugfest,

“MMA to jedna z najbardziej widowiskowych i najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie. Obecność tej dyscypliny w mediach i zainteresowanie nią kibiców jest tego najlepszym, bardzo wymiernym dowodem.

Takie gale jak nasza, to duże show, z profesjonalną oprawą muzyczną, grą świateł i ogromnymi emocjami, które towarzyszą walkom. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę jakie wartości zwrotu niesie ze sobą ten sport. Dzięki przedstawicielom Sponsoring Sport.pl sfinansowaliśmy między innymi kontrakt dotyczący gali z przedstawicielem jednej z największych grup dealerskich branży motoryzacyjnej w Polsce. Sponsorzy byli zaskoczeni ogromnym zasięgiem jaki wygenerowała ekspozycja. Portal Sponsoring Sport.pl pozwala na dotarcie do coraz to większej liczby firm oraz zaprezentowaniu im w profesjonalny sposób możliwości i korzyści, które można czerpać z promocji marki podczas eventów sportowych. Liczymy, że korzystanie z portalu pozwoli nam na dotarcie do kolejnych przedsiębiorstw, z którymi mam nadzieję nawiążemy równie owocną dla obu stron współpracę.”

 

 

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.