Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

FAQ

PYTANIA OGÓLNE

1. Jak działa ten portal?

Portal jest zaawansowaną platforma do łączenia ze sobą przedstawicieli biznesu oraz sportu. Przedstawiciele sportu umieszczają na nim swoje oferty proponując przedstawicielom biznesu zapoznanie się z nimi oraz nawiązanie współpracy. Przedstawiciele biznesu mają możliwość dokładnego wyszukania przedstawicieli sportu, według ściśle określonych przez siebie właściwości oraz nawiązanie kontaktu, prowadzenie rozmów i nawiązanie współpracy

2. Dlaczego muszę się zalogować, żeby korzystać z portalu?

Portal nie jest platformą dla każdego zainteresowanego jego tematyką a jedynie grup osób poszukujących możliwości zareklamowania się z wykorzystaniem sportu oraz przedstawicieli sportu chcących zaprezentować swoje możliwości reklamowe. Na portalu znajdują się szczegółowe dane marketingowe oraz biznesowe, które mają trafić wyłącznie do osób zainteresowanych korzystaniem z portalu a nie jedynie chcących poznać znajdujące się tu treści.

3. Dlaczego dostęp do portalu jest płatny?

Dostęp do portalu jest płatny, ponieważ jak wspomniano w punkcie 2. portal jest zamknięta platformą, służącą osobą zainteresowanym. Wprowadzenie opłat za korzystanie z portalu stanowi barierę wejścia dla osób niezainteresowanych, zapewnia też jego funkcjonowanie.

Opłaty za korzystanie z portalu są bardzo niskie oraz symboliczne. Korzystając z portalu zyskuje się szereg możliwości, m.in.: dodania w pełni profesjonalnej oferty, szczegółowego wyszukiwania interesujących ofert, możliwość przesyłania ofert za pomocą profesjonalnego narzędzia, możliwość znalezienia sponsora lub podmiotu sportowego do współpracy, cykl porad.

4. Dlaczego znajdujące się na portalu pakiety dotyczą jedynie okresu roku?

Podobnie w biznesie jak i sporcie sukcesu nie osiąga się od razu, wymaga on czasu. My również uważamy, że na właściwe efekty trzeba czekać. Okres roku to czas, w którym można spodziewać się pierwszych efektów sponsoringowych, prowadzenia rozmów czy negocjacji. Przedstawicielom biznesowym roczny dostęp do portalu zapewni możliwość wyboru najlepszej oferty, prowadzenia rozmów, negocjacji i wyboru najlepszego rozwiązania, na które potrzeba czasu.

PYTANIA DLA PRZEDSTAWICIELI SPORTU

1. Jak pozyskać sponsora sportowego?

To jedno z najczęściej zadawanych pytań, wśród osób szukających sponsora dla organizacji sportowej lub sportowca. Poszukujący sponsorów często szukają w internecie informacji na temat jak wygląda „prośba o sponsoring sportowy”, „wzór pisma o sponsoring sportowy” lub „podanie o sponsoring sportowy”. Korzystając z naszego portalu uzyskasz odpowiedzi na każde z tych pytań. Nasza platforma pozwala stworzyć w pełni profesjonalną ofertę sponsoringową, która zostanie umieszczona na naszym portalu. Dostęp do ofert będą mieli przedstawiciele biznesu, firmy, które za pomocą wyszukiwarki wybiorą najbardziej ciekawe oferty.

2. Dlaczego formularz do tworzenia ofert jest tak skomplikowany?

Formularz do tworzenia ofert to profesjonalne narzędzie, które ma pozwolić na znalezienie potencjalnego sponsora lub reklamodawcy oraz zdobyć środki finansowe. Potencjalny inwestor chce mieć pewność, że współpraca, którą planuje nawiązać ma podstawy biznesowe, informacje zawarte w ofercie pozwolą mu na weryfikację oraz ocenę ryzyka przy podejmowaniu współpracy.

Należy podkreślić, że formularz wypełnia się jednokrotnie a dane mogą być w przeciągu czasu zmieniane. Większość formularzy po stworzeniu ofert będzie niezmieniane przez sezon lub rok. Czas na wypełnienie formularza w porównaniu do możliwości, jakie się zyskuje oraz okresu, przez jaki obowiązuje jest adekwatny.

Masz problem z wypełnieniem formularza, skontaktuj się z Nami – KONTAKT

3. Skąd będę wiedział, że ktoś chce nawiązać ze mną współpracę?

Zostaniesz o tym poinformowany przez zarządcę portalu. W tym przypadku będziesz miał możliwość samemu prowadzenia negocjacji lub skorzystania z naszych profesjonalnych usług oraz pośrednictwa mającego na celu podpisanie umowy.

PYTANIA DLA PRZEDSTAWICIELU BIZNESU

1. Jak zostać sponsorem sportowym?

W Internecie często można znaleźć hasła „jak zostać sponsorem sportowym”, „sponsoring sportowy jak zacząć?” Korzystając z naszej platformy jest to bardzo proste, za jej pomocą możesz zostać zarówno sponsorem, reklamodawcą, jak i skorzystać z wizerunku sportowca. Wystarczy, że założysz konto na naszym portalu, opłacisz abonamentu dostępu a kolejno wyszukasz najbardziej ciekawą ofertę. Jeśli zdecydujesz się na współpracę odezwij się do nas bezpośrednio lub za pomocą formularza.

2. Kto ponosi koszty prowizji?

W przypadku, kiedy organizacja sportowa lub sportowiec zdecyduje się na korzystanie z produktu „menadżer” to on ponosi ewentualne koszty działania prowizyjnego z naszej strony. Warto jednak podkreślić, że cechuje nas duży profesjonalizm, jaki podmiot niezwiązany z żadną ze stroną dążymy do uzgodnienia jak najlepszych warunków współpracy. Jeśli zastanawiasz się nad promocją poprzez sport i zadajesz sobie pytanie jak zostać sponsorem sportowym skontaktuj się z nami, doradzimy w wyborze projektu – KONTAKT.

3. Dlaczego podanie numeru NIP jest wymagane przy tworzeniu konta?

Portal nie jest przeznaczony dla każdego. Narzędzie ma służyć profesjonalizacji sportu oraz kontaktu między światem sportu i biznesu. Podanie numeru NIP jest jedną z barier, dla osób niezainteresowanych nawiązaniem współpracy za pomocą portalu.