Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Sport

Portal Sponsoring Sport.pl jest platformą pozwalającą przedstawicielom sportu na tworzenie profesjonalnych ofert sponsoringowych z rozdzieleniem ich na takie produkty jak sponsoring, event, reklama czy ambasador.  Za pomocą platformy umieszczone ogłoszenia będą oglądane przez przedsiębiorców, którzy poszukują najlepszego projektu i podmiotu do współpracy.

Zwiększając swoje szanse na powodzenie w znalezieniu sponsora można również skorzystać z produktu MENADŻER. Za jego pomocą oferty znajdujące się na portalu są przedstawiane również poza portalem, w trakcie licznie odbywających się rozmów z różnymi przedsiębiorstwami.

Korzystając z portalu można uzyskać odpowiedź oraz rozwiązania związane z najczęściej zadawanymi pytaniami związanymi z szukaniem sponsora m.in. – Jak pozyskać sponsora? Jak stworzyć ofertę sponsoringową? Jak wygląda umowa sponsoringowa?

DZIAŁANIE PORTALU

Korzystając z portalu należy wykonać następujące kroki:

 1. Dokonać rejestracji swojego profilu, wyboru jednego z pakietów oraz płatności (obecnie portal jest bezpłatny), zadeklarować się, co do korzystania z produktu „MENADŻER”.
 2. Wypełnić formularz tworząc profesjonalną ofertę sponsoringową.
 3. Nawiązywać kontakty z przedstawicielami biznesu za pomocą portalu oraz we własnym zakresie
 4. Prowadzić rozmowy, negocjacje, dążyć do finalizacji nowych umów.
 5. Realizować postanowienia nawiązanej współpracy, czerpiąc korzyści.

W szczególności do przedstawicieli sportu zalicza się: kluby, związki, organizacje sportowe, zarządcy lig, obiektów sportowych, organizatorzy imprez sportowych, sportowcy itp.

ZALETY

 • Tworzenie profesjonalnych ofert sponsoringowych i reklamowych

Dostęp do formularza, który pozwoli na stworzenie w pełni profesjonalnej oferty sponsorskiej lub reklamowej

 • Umieszczenie ogłoszenia w bazie ofert

Umieszczenie ogłoszenia w bazie ofert, do którego dostęp mają przedstawiciele biznesu poszukujący możliwości reklamowych w sporcie

 • Szansa na znalezienie sponsora

Dostęp do portalu oraz umieszczenie oferty jest szansą na znalezienie przedsiębiorstwa, które będzie chciało promować się z wykorzystaniem sportu

 • Możliwość swobodnego przesyłania ofert do osób nieposiadających dostępu do portalu

Platforma pozwala na generowanie specjalnego linku oraz swobodną wysyłkę ofert również do firm niemających dostępu do portalu. W ten sposób można uniknąć korzystania z innych, często skomplikowanych narzędzi do przesyłania plików.

 • Dostęp do platformy z licznymi poradami oraz wskazówkami dotyczące poszukiwaniu sponsorów.

Zalogowani użytkownicy zyskują dostęp do platformy, na której znajdą się również poradniki oraz wskazówki dotyczące poszukiwania sponsorów.

 • Przedstawienie oferty potencjalnym sponsorom

Korzystając z produktu „Menadżer” oferta użytkownika trafia do szerokiego grona odbiorców. Oferta jest prezentowana podczas prowadzonych rozmów z firmami, będącymi potencjalnymi sponsorami. Dodatkowo użytkownik w ramach produktu zyskuje pomoc podczas prowadzenia negocjacji oraz wsparcie prawne.

MENADŻER

Produkt menadżer ma na celu kompleksową usługę pośrednictwa w poszukiwaniu sponsorów i zwiększaniu szans na jego pozyskanie.

Produkt menadżer skierowany jest do wszystkich klientów sportowych portalu. Poszukiwanie sponsora wymaga nie tylko przygotowania profesjonalnej oferty, dbania o swój wizerunek, ciągłego rozwoju, ale również licznej prezentacji ofert osobą decyzyjnym, umiejętności prowadzenia negocjacji, wiedzy prawniczej.

Zalety produktu:

 • Liczniejsza prezentacja oferty sponsoringowej zamieszczonej na portalu podczas spotkań z przedstawicielami biznesu.
 • Realne wsparcie w trakcie prowadzonych negocjacji z potencjalnie zainteresowanymi przedsiębiorstwami
 • Fachowa obsługa, doradztwo, pomoc z zakresu marketingu, prawa która przyczyni się do podpisania umowy sponsoringowej.

Usługa nie wymaga początkowych opłat, rozliczana jest w sposób prowizyjny, w przypadku osiągnięcia efektu i podpisania umowy ze sponsorem.

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW