Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Sport

Portal Sponsoring Sport.pl jest platformą pozwalającą przedstawicielom sportu na tworzenie profesjonalnych ofert sponsoringowych z rozdzieleniem ich na takie produkty jak sponsoring, event, reklama czy ambasador.

Za pomocą platformy umieszczone ogłoszenia będą oglądane przez przedsiębiorców, którzy będą mogli poszukać najlepszego dla siebie podmiotu do współpracy. Zwiększając swoje szanse na powodzenie w znalezieniu sponsora można również skorzystać z produktu MENADŻER. Za jego pomocą oferty znajdujące się na portalu są przedstawiane również poza portalem, w trakcie licznie odbywających się rozmów z różnymi przedsiębiorstwami.

Korzystając z portalu uzyskasz odpowiedź oraz rozwiązania związane z najczęściej zadawanymi pytaniami związanymi z szukaniem sponsora – Jak pozyskać sponsora? Jak stworzyć ofertę sponsoringową? Jak wygląda umowa sponsoringowa?

DZIAŁANIE PORTALU

Korzystając z portalu wykonaj następujące kroki i dąż do pozyskania sponsorów:

  1. Dokonaj rejestracji swojego profilu, zakupu jednego z wybranych pakietów dostępu.

  2. Wypełnij formularz ofertowy tworząc profesjonalną ofertę sponsoringową.

  3. Nawiązuj kontakty z przedstawicielami biznesu za pomocą portalu oraz we własnym zakresie.

  4. Prowadź rozmowy, negocjacje, dąż do podpisania umowy sponsoringowej.

  5. Realizuj zawartą umowę

W szczególności do przedstawicieli sportu zalicza się: kluby, związki, organizacje sportowe, zarządcy lig, obiektów sportowych, organizatorzy imprez sportowych, sportowcy itp.

ZALETY

• Tworzenie profesjonalnych ofert sponsoringowych i reklamowych

Dostęp do formularza, który pozwoli na stworzenie w pełni profesjonalnej oferty sponsorskiej lub reklamowej

• Umieszczenie ogłoszenia w bazie ofert

Umieszczenie ogłoszenia w bazie ofert, do którego dostęp mają przedstawiciele biznesu poszukujący możliwości reklamowych w sporcie

• Szansa na znalezienie sponsora.

Dostęp do portalu oraz umieszczenie oferty jest szansą na znalezienie przedsiębiorstwa, które będzie chciało promować się z wykorzystaniem sportu

• Możliwość swobodnego przesyłania ofert do osób nie posiadających dostępu do portalu

Platforma pozwala na generowanie oraz swobodną wysyłkę ofert również do firm nie mających dostępu do portalu. W ten sposób unikniesz korzystania z innych, często skomplikowanych narzędzi do przesyłania plików.

• Dostęp do platformy z licznymi poradami oraz wskazówkami dotyczące poszukiwaniu sponsorów.

Zalogowani użytkownicy zyskują dostęp do platformy na której znajdą się również poradniki oraz wskazówki dotyczące poszukiwania sponsorów.

• Przedstawienie oferty potencjalnym sponsorom

Korzystając z produktu „Menadżer” oferta użytkownika trafia do szerokiego grona odbiorców. Oferta jest prezentowana podczas prowadzonych rozmów z firmami, będącymi potencjalnymi sponsorami. Dodatkowo użytkownik.

MENADŻER

Produkt menadżer skierowany jest do wszystkich klientów sportowych portalu. Poszukiwanie sponsora wymaga nie tylko przygotowania profesjonalnej oferty, dbania o swój wizerunek, ciągłego rozwoju ale również umiejętności prowadzenia negocjacji oraz docierania do osób decyzyjnych, które w firmach podejmują decyzje marketingowe.
Produkt MENADŻER ma na celu zwiększenie ilości osób, do której dotrze twoja oferta. W ramach produktu zyskujesz prezentacje twojej oferty podczas spotkań z przedstawicielami przedsiębiorstw a także reprezentowanie Ciebie w trakcie prowadzonych negocjacji z potencjalnie zainteresowanymi firmami. Fachowa obsługa, doradztwo jeszcze bardziej przyczyni się do osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Usługa nie wymaga od Ciebie kolejnego wkładu finansowego, rozliczana jest w sposób prowizyjny, w przypadku osiągnięcia efektu i podpisania umowy.

Zalety produkty:

  • Zyskujesz profesjonalną pomoc, oraz doradztwo w poszukiwaniu sponsora
  • Twoja oferta jest prezentowana podczas osobistych rozmów z przedsiębiorstwami
  • Twoje działania i negocjacje są skuteczniejsze, prowadzi je za Ciebie osoba, która zna się na negocjacji umów sponsoringowych.

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGOŁÓW

Tissot w dalszym ciągu współpracuje z Tour de Pologne, z okazji jubileuszowego wyścigu stworzył dedykowane zegarki.
#sponsoringsport #tourdepologne #tissot https://t.co/29Qfu7arWl

Program Ślęzy 500 po 500 przynosi pierwsze efekty.
#sonsoringsport #slezawroclaw #koszykowka https://t.co/qRs4FI2x4O