Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Lech wychodzi z rekompensatą dla karnetowiczów

Lech Poznań jako jeden z pierwszych klubów PKO Ekstraklasy wyszedł z propozycją rekompensaty dla karnetowiczów spowodowaną brakiem możliwości oglądania spotkań klubu w związku z pandemią koronawirusa.

Karnetowicze mają do wyboru trzy formy rekompensaty, a decyzję muszą podjąć do niedzieli, 16 maja 2021 roku. Po przekroczeniu terminu klub automatycznie wybierze opcję za danego kibica.

– „Rekompensata zostanie przyznana nie później niż w ciągu 30 dni od dnia rozpatrzenia wniosku, o czym kibic zostanie poinformowany mailem” – wyjaśnia Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – „Dla każdego posiadacza karnetu wartość przyznanej rekompensaty jest liczona indywidualnie, zgodnie z przyjętym wcześniej przelicznikiem. Wartość tej rekompensaty, którą można już zresztą zobaczyć na swoim koncie biletowym w sekcji „Produkty”, uzależniona jest więc od liczby meczów zawartych w karnecie, a także spotkań, które odbyły się bez udziału kibiców” – dodaje.

Formy rekompensaty:

 1. Po pierwsze, dedykowana koszulka oraz punkty w programie LECHICI
 • Dla karnetowiczów, którzy zdecydują się wybrać tę opcję, przygotowana została specjalna koszulka „NIE IDZIESZ SAM” dostępna wyłącznie dla posiadaczy abonamentów, bez możliwości jej zakupienia.
 • Koszulka ta to profesjonalny trykot piłkarski firmy Macron w kolorze białym, z niebieskim napisem KOLEJORZ oraz „NIE IDZIESZ SAM”.
 • Wysyłka koszulki jest darmowa.
 • Punkty w programie LECHICI – odpowiednio umniejszone o wartość koszulki – przyznane w ramach tej rekompensaty, zostaną dopisane do konta powiązanego z kontem posiadacza karnetu, chyba, że karnetowicz wskaże we wniosku inaczej.
 • Punkty te można wykorzystać przy płatności w Stacjach Kolejorz, na stronie sklep.lechpoznan.pl, przy zakupie biletów/karnetów lub do wymiany na nagrody w Programie LECHICI.
 • Punkty będą do wykorzystania do końca edycji programu 2021/22, czyli co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.
 • W przypadku, gdy w sezonie 2020/21 zostanie udostępniona możliwość wejścia na mecz, posiadacze karnetów, którzy wybrali tę opcję, otrzymają możliwość odbioru darmowych biletów, zgodnie z zasadami dystrybucji opublikowanymi przed danym meczem.

2. Po drugie, punkty w programie LECHICI

 • Punkty w programie LECHICI zostaną dopisane do konta powiązanego z kontem posiadacza karnetu, chyba, że karnetowicz wskaże we wniosku inaczej.
 • Punkty te można wykorzystać przy płatności w Stacjach Kolejorz, na stronie sklep.lechpoznan.pl, przy zakupie biletów/karnetów lub do wymiany na nagrody w Programie LECHICI.
 • Punkty będą do wykorzystania do końca edycji programu 2021/2022, czyli co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.
 • W przypadku, gdy w sezonie 2020/21 zostanie udostępniona możliwość wejścia na mecz, posiadacze karnetów, którzy wybrali tę opcję, trzymają możliwość odbioru darmowych biletów, zgodnie z zasadami dystrybucji opublikowanymi przed danym meczem.

3. Po trzecie, zwrot środków pieniężnych zgodnie z metodą płatności za karnet

 • Pieniądze zostaną przelane na wskazane przez kibica konto bankowe, którego numer należy podać po wybraniu formy rekompensaty „zwrot środków płatniczych”.
 • WAŻNE! Środki pieniężne nie będą wypłacane w stacjonarnych punktach sprzedaży.
 • Vouchery: #WGóręSerca, Rekompensata Karnet 2019-2020, #GramyDalej, Voucher Prezentowy czy Karta Podarunkowa – po zaakceptowaniu wniosku o rekompensatę część środków zostanie zwrócona na konto kibica, z kolei voucher będzie ponownie aktywny i możliwy do wykorzystania z wydłużonym terminem płatności.
 • Punkty w programie LECHICI – po zaakceptowaniu wniosku o rekompensatę część punktów zostanie zwrócona na konto i będą one dostępne do ponownego wykorzystania.

Najnowsze

DB Protection współpracuje z Pogonią

Marka DB Protection dołącza do grona Partnerów Srebrnych idei Biznesowej Dumy Pomorza, czyli biznesowego projektu Pogoni Szczecin DB ...

Całość ›

Enea partnerem projektu „Poznaj Mistrzów – Zostań Mistrzem”

Enea, jako sponsor główny, wspólnie z Miejskim Klubem Lekkoatletycznym Szczecin będzie realizować projekt „Poznaj Mistrzów – ...

Całość ›

Współpraca Akademii Sportu z Michelin Polska przedłużona

Olsztyńska fabryka Michelin Polska skorzystała z opcji przedłużenia złotego pakietu sponsorskiego, zwiększając tym samym wsparcie ...

Całość ›
Wywiad

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy – założyciele Sportigio

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy to młodzi przedsiębiorcy, od zawsze zakochani w sporcie Ich droga wiodła od lodowiska hokejowego do stworzenia systemu IT dla hokejowej centrali Jakie mają plany na przyszłość, co wyróżnia ich produkt, na rynku, jakie mają cele biznesowe Na te wszystkie ...

Całość ›
Wywiad

#WgrupieSiła Partnerskie Kluby Biznesu łączą możliwości przedsiębiorców z klubów biznesu

Przedsiębiorcy z Partnerskich Klubów Biznesu nie dają się wirusowi, a co niektórzy nawet z nim wygrali, jak sami mówią „W GRUPIE SIŁA Wydawać by się mogło, że organizacje, networkingowe, takie, które bazują na bezpośrednim kontakcie międzyludzkim w obecnym kryzysie nie ...

Całość ›
Wywiad

ŁUKASZ KIEZA – Country Manager LV BET

Nie tak dawno minął rok od rozpoczęcia walki i blokowania nielegalnie działających w Polsce bukmacherów, co zmieniło branżę i zdecydowanie poprawiło sytuację polskich firm należących do tego sektora Ogromne zyski polskim bukmacherom zapewnił również miniony mundial Na temat zmian w ...

Całość ›