Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Koniec ery VIVE w Kielcach

Prezes KS VIVE Kielce Handball S. A. Bertus Servaas poinformował o zakończeniu 18-letniego okresu sponsoringu klubu przez VIVE Group. Kończy się pewna era.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę, 17 czerwca 2020 r. w Hali Legionów w Kielcach, Prezes KS VIVE Kielce Handball S. A. Bertus Servaas poinformował o zakończeniu 18-letniego okresu sponsoringu klubu przez VIVE Group. Jednocześnie zapewnił, że z pełnym zaangażowaniem pozostaje w klubie jako Prezes, nakreślając wyzwania stojące przed klubem w obliczu zbliżającego się sezonu 2020/21 z uwzględnieniem sytuacji finansowej po pandemii koronawirusa.

Po 18 latach współpracy w charakterze jednego z głównych sponsorów Klubu Sportowego VIVE Kielce Handball SA spółka VIVE Group zdecydowała się na rozstanie z piłką ręczną – ogłosił podczas konferencji prasowej 17 czerwca Bertus Servaas, właściciel spółek VIVE Group oraz Prezes Zarządu KS VIVE Kielce Handball S.A. Kontrakt sponsorski spółek Grupy VIVE wygaśnie wraz z końcem czerwca 2020 r., co otwiera możliwość dołączenia do grona sponsorów tytularnych klubu od sezonu 2020/21.
BERTUS SERVAAS, WŁAŚCICIEL GRUPY VIVE I PREZES ZARZĄDU KS VIVE KIELCE HANDBALL S. A.

– „Jako właściciel Grupy VIVE muszę Wam powiedzieć, że robię to wielkim bólem. Przez 18 lat wraz z innymi Sponsorami, Urzędem Miasta Kielce, Urzędem Marszałkowskim, Zarządem Klubu, Pracownikami Klubu, Kibicami, Sztabem i Zawodnikami oraz Miłośnikami piłki ręcznej zbudowaliśmy jeden z najsilniejszych klubów w Europie. Dziś, w dobie koronawirusa, którego skutki bardzo dotkliwie odczuła moja firma, muszę wybierać pomiędzy miłością do Klubu a odpowiedzialnością za ponad 2000 pracowników i ich rodziny. Za ten piękny czas jako właściciel firmy – sponsora tytularnego drużyny i klubu – serdecznie dziękuję. Był to dla nas wspaniały czas radości i łez, zgrozy i euforii, czas honoru i dumy z tego, że mogliśmy być jako marka jednym z motorów tego sukcesu.

Jesteśmy jednocześnie świadomi, że byliśmy jedynie częścią sukcesu, jednym z trybów wielkiej machiny, w której ogromną rolę odgrywają inne firmy. Bez tych marek i stojących za nimi ludzi niemożliwym byłoby osiągnięcie tylu sukcesów.

Szczególne podziękowania kieruję do Trenerów, Sztabu i Zawodników, którzy godnie reprezentowali naszą markę. Specjalne wyrazy wdzięczności należą się również Kibicom, którzy niejednokrotnie pokazali, że są jednymi z najlepszych w Europie. Dla mnie osobiście – najlepszymi.
Chcę również wyrazić nadzieję, że sytuacja VIVE Group polepszy się i będziemy mogli kiedyś wrócić do pomagania w budowaniu dalszych sukcesów drużyny. Dla naszej firmy inwestowanie w Klub przynosiło zawsze nie tylko satysfakcję, ale również szeroką promocję marki i wysoki stopień zwrotu z inwestycji, szczególnie widoczny przez ostanie 7 lat.
Jako Prezes Zarządu KS VIVE Kielce Handball S. A. chcę Państwu powiedzieć, że podjęliśmy w klubie szereg działań mających na celu dostosowanie budżetu do realiów nowej rzeczywistości, skorzystaliśmy z dostępnych narzędzi pomocowych Państwowego Funduszu Rozwoju i aktywnie pracujemy nad pozyskaniem drugiego sponsora tytularnego. Obecnie prowadzimy negocjacje z kilkoma firmami, ale w tym miejscu chciałbym serdecznie zaprosić do rozmów wszystkie podmioty zainteresowane współpracą przy jednej z najlepszych drużyn w historii polskiego sportu.

Za nami osiemnaście lat ciężkiej pracy i wiem, że wszyscy dalej chcemy grać na światowym poziomie. W porozumieniu z zawodnikami, którzy chcą pozostać w naszym Mieście, w naszej Rodzinie i walczyć o sukcesy dla naszych Kibiców, chcemy wspólnie walczyć o utrzymanie poziomu sportowego i możliwość pozostania dumą Kielc, Regionu Świętokrzyskiego i całej Polski. By było to możliwe, z uwzględnieniem wszystkich podjętych działań i realnych założeń budżetowych dotyczących m. in. liczby sprzedanych karnetów, brakuje nam 2,5 mln zł. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich, dla których ważny jest nasz klub i jego społeczna rola w naszym Mieście, o pomoc w postaci zakupu karnetów na sezon 2020/21 i uczestnictwa w zbiórce prowadzonej w Internecie. Wiem, że proszę o wiele, ale nie proszę dla siebie. Proszę o kontynuację tego, co wspólnie robiliśmy przez ostatnie siedem lat. O to, byśmy w jeden moment nie stracili tego, co złożyło się na wspaniałą historię tego klubu, budowaną wysiłkiem i zaangażowaniem setek ludzi. Później może nie udać nam się już tego nigdy odbudować. Głęboko wierzę, że jesteście teraz z nami.
Walczymy o utrzymanie dobrego składu drużyny i dalszej walki o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Nie będzie to łatwe, ale wszystko jest możliwe. Do tego potrzebna jest jednak pomoc całego środowiska miłośników Klubu. Zawsze powtarzaliśmy, że jesteśmy klubem wszystkich Polaków. Mogę Wam przy tym obiecać, że razem z Zarządem i wszystkimi Pracownikami Klubu będę walczył do końca. A nawet jeśli to się nie powiedzie, nie stracę energii, by walczyć o jak najlepszy skład drużyny na sezon 2020-2021. Będę ogromnie szczęśliwy, jeśli dzięki współpracy z Zarządem uda nam się utrzymać obecny skład i w tym ostatnim kroku bardzo potrzebuję Waszego wsparcia.

Gramy Razem – to nasz znak od osiemnastu lat!”

Podczas konferencji zaprezentowano możliwości wsparcia Klubu, wśród których znalazły się:
• zakup karnetów na sezon 2020/21 (sprzedaż startuje 18.06.2020 r.),
• udział w zbiórce kibiców za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl (www.zrzutka.pl/kielcehandball),
• zostanie sponsorem klubu,
• dołączenie do projektu biznesowego JoinBertus.

O VIVE GROUP
VIVE Group działając od 27 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO 9001 i 14001. Każdego dnia załoga w systemie 3-zmianowym sortuje i pakuje gotowe produkty z 700 różnych grup asortymentowych. Tak przygotowane produkty trafiają do ponad 70 krajów na świecie oraz do sieci 34 sklepów VIVE Profit z niepowtarzalną odzieżą używaną, w całej Polsce, których VIVE Textile Recycling jest właścicielem. Firma zatrudnia ponad 2000 pracowników.

Najnowsze

Dwie polskie imprezy zaliczane do Continental Tour Gold

Memoriał Ireny Szewińskiej oraz Memoriał Kamili Skolimowskiej w sezonie 2021 zostaną zaliczone do World Athletics Continental Tour ...

Całość ›

Grupa Murapol partnerem oficjalnym Akademii Widzewa

Grupa Murapol, sponsor strategiczny Widzewa Łódź, będzie w sezonie 2020/2021 wspierać również klubową Akademię Logo firmy ...

Całość ›

PKO Bank Polski Ekstraklasa wróci do gry 29 stycznia

Rada Nadzorcza Ekstraklasy SA zarekomendowała decyzję o skróceniu przerwy zimowej i wznowieniu rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy 29 ...

Całość ›
Wywiad

#WgrupieSiła Partnerskie Kluby Biznesu łączą możliwości przedsiębiorców z klubów biznesu

Przedsiębiorcy z Partnerskich Klubów Biznesu nie dają się wirusowi, a co niektórzy nawet z nim wygrali, jak sami mówią „W GRUPIE SIŁA Wydawać by się mogło, że organizacje, networkingowe, takie, które bazują na bezpośrednim kontakcie międzyludzkim w obecnym kryzysie nie ...

Całość ›
Wywiad

ŁUKASZ KIEZA – Country Manager LV BET

Nie tak dawno minął rok od rozpoczęcia walki i blokowania nielegalnie działających w Polsce bukmacherów, co zmieniło branżę i zdecydowanie poprawiło sytuację polskich firm należących do tego sektora Ogromne zyski polskim bukmacherom zapewnił również miniony mundial Na temat zmian w ...

Całość ›
Wywiad

Jacek Łosak – MMABiznes.pl, Akapit Media

Z każdym rokiem MMA w Polsce zyskuje na popularności wśród mediów, kibiców, profesjonalizuje się Jak wielką zmianę na przestrzeni kilku lat przeszło MMA, na te i inne pytanie odpowiadał Jacek Łosak, Redaktor Naczelny MMABiznespl oraz właściciel agencji Akapit Media   Paweł ...

Całość ›

Dwie polskie imprezy zaliczane do Continental Tour Gold .

#sponsoringsport #lekkoatletyka https://sponsoringsport.pl/dwie-polskie-imprezy-zaliczane-do-continental-tour-gold/

Grupa Murapol partnerem oficjalnym Akademii Widzewa.

#sponsoringsport #widzewlodz #pilkanozna https://sponsoringsport.pl/grupa-murapol-partnerem-oficjalnym-akademii-widzewa/

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera

Znam i akceptuję
regulamin

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od portalu Sponsoring Sport.pl z siedzibą w Dąbrowie,  ul. Piaskowa 9/4, 62-070 Dąbrowa. Firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Sądu w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 777-299-76-75, REGON: 368988510.

 

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera

Znam i akceptuję
regulamin

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od portalu Sponsoring Sport.pl z siedzibą w Dąbrowie,  ul. Piaskowa 9/4, 62-070 Dąbrowa. Firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Sądu w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 777-299-76-75, REGON: 368988510.