Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Kibice Lecha ruszają na pomoc seniorom

Kibice Lecha Poznań kolejny raz postanowili przejąć inicjatywę i pomóc najbardziej zagrożonym osobom, czyli seniorom, którym będą pomagać w codziennych potrzebach.

Na forum kibiców Lecha możemy przeczytać specjalną odezwę: „Stowarzyszenie Kibiców KOLEJORZ oraz Wiara Lecha zwraca się do wszystkich kibiców Kolejorza.

Nadszedł dla nas czas niezwykłej próby. Moment udowodnienia tego, że kibicem Lecha Poznań jest się nie tylko od meczu do meczu – tylko zawsze. Przyszedł moment, żeby pokazać, że w naszych żyłach płynie niebiesko-biała krew.

Wiele razy udowadnialiśmy, że nie jest nam obojętny los naszych młodszych kolegów i koleżanek, Polaków mieszkających na Kresach, wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych. Dbaliśmy o bezpieczeństwo najmłodszych rozdając dziesiątki tysięcy odblaskowych kamizelek przedszkolakom w całej Wielkopolsce. Pamiętaliśmy i pamiętać będziemy o bohaterach Powstania Wielkopolskiego, Żołnierzach Wyklętych, czy powstańcach biorących udział w wydarzeniach Poznańskiego Czerwca 1956 roku.

Pandemia koronawirusa, która dotknęła bardzo mocno środowiska sportowe i kibicowskie nie bierze jeńców. To wyzwanie, z którym przyszło się nam zmierzyć. Nam – Kibolom Kolejorza. I wierzymy, że z tej walki wyjdziemy (jak z każdej innej) zwycięsko! Każdy z nas ma szansę zostać bohaterem. Bohaterem w niebiesko-białych barwach.

Wiemy, że grupą najbardziej narażoną na najgorsze skutki koronawirusa są seniorzy. I – właśnie im, nieco starszym kibicom Lecha Poznań – MUSIMY POMÓC. Bo przecież miłość do naszego klubu to właśnie oni nam przekazali. Nasi Dziadkowie i Ojcowie. To przecież nasze Babcie na drutach robiły nam pierwsze niebiesko-białe szaliki. To od naszych Mam braliśmy Prześcieradła, by tworzyć pierwsze flagi. To właśnie One bardzo często pomagały nam je pofarbować na niebiesko, aby godnie prezentowały się na Bułgarskiej. Teraz przyszedł moment by się odwdzięczyć i pomóc.

Drodzy KIBOLE – w waszym fyrtlu na pewno są osoby starsze, które potrzebują pomocy w codziennych czynnościach. Dla nich zwykłe wyjście do sklepu po zakupy może zakończyć się chorobą. Dla młodszych osób, wirus jest zdecydowanie mniej groźny. Dlatego prosimy – poszukajcie w swojej najbliższej okolicy osób, którym możecie pomóc. Drobne sprawy, zakupy, zaniesienie listy na pocztę, czy zwykłe wyprowadzenie psa na spacer – to może uratować im życie. PAMIĘTAJCIE o zachowaniu szczególnej ostrożności i zasad higieny. Pamiętajcie, że reprezentujecie nie tylko siebie, ale KIBICÓW LECHA POZNAŃ – a to bardzo zobowiązuje. Pamiętajcie, że nikt za Was tego nie zrobi. Pamiętacie, że to właśnie w kolejowym herbie i niebiesko-białych barwach tkwi nasza siła.

Uważajcie również, na wszystkich, którzy będą chcieli tą sytuację wykorzystać do niecnych celów – wiemy, że doskonale wiecie co z nimi zrobić.

Prosimy, dokumentujcie wasze działania – niech dołączą się do nich wszyscy Ci, którzy nie są do końca pewni, jak to zrobić. My będziemy Was informować o sposobach dotarcia do potrzebujących.
Szczególnie liczymy na działalność poznańskich sekcji i wielkopolskich FC.”

Najnowsze

Łukasz Czopik Wiceprezesem GKS Katowice

GKS GieKSa Katowice SA decyzją Rady Nadzorczej Spółki podjęła uchwałę o powołaniu Pana Łukasza Czopika na Wiceprezesa ...

Całość ›

4F Change – marka dba o środowisko

4F Change to nazwa programu realizowanego przez 4F, w ramach którego powstały strefy Wear Fair z używanymi ubraniami w wybranych ...

Całość ›

Arkadiusz Tymiński na czele Stomilu

Arkadiusz Tymiński, wiceprezes Zarządu spółki Stomil Olsztyn SA, został jedynym członkiem Zarządu po rezygnacji przez Łukasza ...

Całość ›
Wywiad

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy – założyciele Sportigio

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy to młodzi przedsiębiorcy, od zawsze zakochani w sporcie Ich droga wiodła od lodowiska hokejowego do stworzenia systemu IT dla hokejowej centrali Jakie mają plany na przyszłość, co wyróżnia ich produkt, na rynku, jakie mają cele biznesowe Na te wszystkie ...

Całość ›
Wywiad

#WgrupieSiła Partnerskie Kluby Biznesu łączą możliwości przedsiębiorców z klubów biznesu

Przedsiębiorcy z Partnerskich Klubów Biznesu nie dają się wirusowi, a co niektórzy nawet z nim wygrali, jak sami mówią „W GRUPIE SIŁA Wydawać by się mogło, że organizacje, networkingowe, takie, które bazują na bezpośrednim kontakcie międzyludzkim w obecnym kryzysie nie ...

Całość ›
Wywiad

ŁUKASZ KIEZA – Country Manager LV BET

Nie tak dawno minął rok od rozpoczęcia walki i blokowania nielegalnie działających w Polsce bukmacherów, co zmieniło branżę i zdecydowanie poprawiło sytuację polskich firm należących do tego sektora Ogromne zyski polskim bukmacherom zapewnił również miniony mundial Na temat zmian w ...

Całość ›

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera

Znam i akceptuję
regulamin

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od portalu Sponsoring Sport.pl z siedzibą w Dąbrowie,  ul. Piaskowa 9/4, 62-070 Dąbrowa. Firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Sądu w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 777-299-76-75, REGON: 368988510.

 

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera

Znam i akceptuję
regulamin

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od portalu Sponsoring Sport.pl z siedzibą w Dąbrowie,  ul. Piaskowa 9/4, 62-070 Dąbrowa. Firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Sądu w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 777-299-76-75, REGON: 368988510.