Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Firma Blachy Pruszyński sponsorem Polskiej Siatkówki

W czwartkowy wieczór w Warszawie doszło do zawarcia umowy pomiędzy Firmą Blachy Pruszyński a Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. 

– „Nasza firma bardzo ceni sobie siatkówkę, która należy do wiodących dyscyplin sportu w Polsce. Dowodem tego są regularne sukcesy drużyn narodowych, z pamiętnym mistrzostwem świata siatkarzy sprzed trzech lat. Z uwagą śledzimy również postępy i coraz liczniejsze sukcesy młodego pokolenia zawodniczek i zawodników, a te rokują znakomicie na przyszłość. Cieszymy się, że formalności dopełniliśmy podczas Turnieju Kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata Kobiet. Liczymy, że do początek drogi powrotu biało-czerwonych do światowej elity” – powiedział Krzysztof Pruszyński, Prezes Zarządu Pruszyński Sp z.o.o.

Spółka Blachy Pruszyński wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Pruszyński. Głównymi produktami Blach Pruszyński są stalowe pokrycia dachów i elewacji. Logotyp Blachy Pruszyński będzie komunikowany podczas widowisk siatkarskich organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Blachy Pruszyński dostosowują swą ofertę do wysokich wymagań architektów oraz oczekiwań klientów. Każdy produkt oferowany przez firmę Blachy Pruszyński powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednie produkty. Poza standardowymi produktami oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie klienta firma Blachy Pruszyński wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców.

Wyroby firmy Blachy Pruszyński posiadają odpowiednie atesty techniczne i higieniczne oraz spełniają wymagania jakościowe, stawiane produktom budowlanym.

– „Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany, że do grona sojuszników naszej dyscypliny dołącza Grupa Kapitałowa Pruszyński. To partner o bardzo mocnej pozycji na rynku, dynamicznie rozwijający się, znany z innowacyjnych i śmiałych rozwiązań. Współpraca z nowym sponsorem Polskiej Siatkówki oznacza dla nas możliwość stabilnego rozwoju naszej dyscypliny i wdrażania kolejnych projektów, które pozwolą siatkówce na utrzymanie wysokiej pozycji międzynarodowej. Pragnę podziękować Panu Krzysztofowi Pruszyńskiemu za okazane zaufanie i docenienie siatkówki, jako skutecznej platformy reklamowej” – powiedział Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

W sezonie 2017 przed Polską wiele wyzwań, a co za tym idzie możliwości odniesienia sukcesów. To bez wątpienia jest atutem Polskiej Siatkówki w relacjach ze sponsorami. Seniorki walczą na warszawskim Torwarze o kwalifikację do Mistrzostw Świata 2018, a kluczowe mecze odbędą się podczas najbliższego weekendu z Czeszkami (27 maja) i Serbkami (28 maja). Niebawem początek rozgrywek Ligi Światowej. Biało-czerwoni zagrają najpierw we Włoszech z gospodarzami, Brazylią i Iranem (2-4 czerwca). Tydzień później przeniosą się do Bułgarii (9-11 czerwca), gdzie obok gospodarzy ponownie zmierzą się Brazylią oraz Kanadą. W Polsce mistrzowie świata będą mieć za rywali Iran, Rosję i USA (15, Katowice, 17-18 czerwca, Łódź). W przypadku powodzenia w rundzie interkontynentalnej polecą na Final Six do Brazylijskiej Kurytyby (4-8 lipca).

W lipcu rozpocznie się również wielka podróż żeńskiej reprezentacji Polski w ramach World Grand Prix. Biało-czerwone z Argentynkami na ich terenie, Kanadą i Chorwacją (7-8 i 10 lipca). Podczas kolejnego weekendu (14-16 lipca, Ostrowiec Świętokrzyski) zagrają u siebie z Peru, Argentyną i Koreą. Tydzień (21-23 lipca) później będą już w Azji, a konkretnie w Korei, gdzie oprócz drużyny Koreanek na nasze siatkarki czekają Kolumbia i Kazachstan. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to 29 i 30 lipca Final Four w Czechach.

Lipiec to także siatkówka plażowa. Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 jest jednym z turniejów najwyższej rangi FIVB, a bez wątpienia najważniejszym spotkaniem światowej elity siatkówki plażowej w Polsce (20-23 lipca).

Z seniorami spotkamy się ponownie w sierpniu. Najpierw podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera – ostatniej próby przed imprezą sezonu CEV Mistrzostwami Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. W krakowskim memoriale legendarnego trenera biało-czerwoni zagrają z Francją, Kanadą i Rosją.

I wreszcie Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. Niezwykłe Ceremonia i Mecz Otwarcia Polska – Serbia na PGE Narodowym – 24 sierpnia.

Finisz sezonu seniorskiego, to jeszcze mistrzostwa Europy kobiet w Azerbejdżanie i Gruzji. Biało-czerwone w grupie mają za rywalki: Azerki, Niemki i Węgierki.

Polska Siatkówka może być też dumna z udziału pięciu narodowych w finałach mistrzostw świata: U21 chłopców (23 czerwca – 2 lipca, Czechy), U20 dziewcząt (14-23 lipca, Meksyk), U18 dziewcząt (18-27 sierpnia, Argentyna). U19 chłopców (18-27 sierpnia, Bahrajn), U23 chłopców (18-25 sierpnia, Egipt).

Źródło: PZPS

Najnowsze

Maciej Handwerker Prezesem Odry Wodzisław

W Odrze Wodzisław doszło do nagłej zmiany Prezesa, z tej funkcji zrezygnował Marcin Piwoński, który objął funkcję Wiceprezydenta ...

Całość ›

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpoczęła współpracę z firmą WERON

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpoczęła współpracę z firmą WERON, oficjalnym dystrybutorem produktów marki NAMEDSPORT w ...

Całość ›

Świątek na okładce gry

Iga Świątek co chwilę trafia na pierwsze strony sportowych i lifestyleowych pism, a teraz zaliczy swój okładkowy debiut w świecie ...

Całość ›
Wywiad

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy – założyciele Sportigio

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy to młodzi przedsiębiorcy, od zawsze zakochani w sporcie Ich droga wiodła od lodowiska hokejowego do stworzenia systemu IT dla hokejowej centrali Jakie mają plany na przyszłość, co wyróżnia ich produkt, na rynku, jakie mają cele biznesowe Na te wszystkie ...

Całość ›
Wywiad

#WgrupieSiła Partnerskie Kluby Biznesu łączą możliwości przedsiębiorców z klubów biznesu

Przedsiębiorcy z Partnerskich Klubów Biznesu nie dają się wirusowi, a co niektórzy nawet z nim wygrali, jak sami mówią „W GRUPIE SIŁA Wydawać by się mogło, że organizacje, networkingowe, takie, które bazują na bezpośrednim kontakcie międzyludzkim w obecnym kryzysie nie ...

Całość ›
Wywiad

ŁUKASZ KIEZA – Country Manager LV BET

Nie tak dawno minął rok od rozpoczęcia walki i blokowania nielegalnie działających w Polsce bukmacherów, co zmieniło branżę i zdecydowanie poprawiło sytuację polskich firm należących do tego sektora Ogromne zyski polskim bukmacherom zapewnił również miniony mundial Na temat zmian w ...

Całość ›