Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Capelli Sport partnerem Górnika Zabrze

Capelli Sport zostanie oficjalnym i wyłącznym dostawcą strojów meczowych, odzieży treningowej i wyposażenia sportowego Górnika Zabrze.

Od przyszłego sezonu nowym Sponsorem Technicznym Klubu będzie firma Capelli Sport. Strony zawarły umowę, która będzie obowiązywała przez trzy lata z opcją dalszego przedłużenia.

Na mocy porozumienia, które wejdzie w życie 1 lipca 2023 Capelli Sport zostanie oficjalnym i wyłącznym dostawcą strojów meczowych, odzieży treningowej i wyposażenia sportowego Górnika Zabrze, a w kolejnym etapie również klubowej akademii.

„Jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi w związku z przyszłą współpracą, wiążemy się bowiem z firmą o bardzo dużym potencjale, która dynamicznie wchodzi na rynek europejski. Ma ambitne plany i cele” – mówi Adam Matysek, prezes Górnika Zabrze – „Jestem przekonany, że obie strony będą bardzo zadowolone z efektów podpisanej umowy.”

W nowym sezonie zabrzanie zagrają w nowym kompletach marki Capelli Sport dedykowanych Górnikowi. Już teraz trwają zaawansowane prace nad nowymi strojami: – „To oczywiście nie koniec niespodzianek „– deklaruje Tomasz Masoń, członek zarządu Klubu – „Wracając jednak do przyszłych kompletów, to jestem pewien, że kibice będą pozytywnie zaskoczeni.”

„Jestem bardzo podekscytowany połączeniem sił z Górnikiem” – mówi Kay Mourheg Prezes Capelli Sport – „Klub, jego ludzie i duch świetnie pasują do tego, by wspólnie stworzyć coś wielkiego.

„Z radością witamy Górnik Zabrze w rodzinie Capelli Sport, prestiżowy klub z bardzo bogatą tradycją. Wspólne wartości i wizje sprawiają, że jesteśmy przekonani, że obaj partnerzy skorzystają z tej relacji. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Górnika Zabrze występującego w specjalnie zaprojektowanych koszulkach Capelli Sport” – mówi Bartłomiej Bock Area Sales Manager Capelli Sport.

Halil Özcelik, Business Development Manager Capelli Sport – „Jestem bardzo zadowolony z zawarcia partnerstwa z jednym z największych klubów w Polsce i dalszego ugruntowania pozycji naszej marki na polskim rynku. Liczymy na to, że dzięki współpracy z Górnikiem Zabrze nasze produkty staną się lepiej rozpoznawalne w całym regionie.”

Duże nadzieje z przyszłym sponsorem technicznym wiąże również Lukas Podolski, który mocno angażuje się w rozwój marketingowy Górnika. Podobnie jest w przypadku nawiązania współpracy z nowym Sponsorem Technicznym.

Warto również nadmienić, że współpracą z Górnikiem zainteresowanych było wielu producentów. Biorąc pod uwagę wysoką wartość kontraktu, jak i potencjał przyszłej współpracy, oferta Capelli Sport okazała się najbardziej atrakcyjna.

Capelli Sport jest innowacyjną marką multisportową która projektuje, produkuje i dystrybuuje na skalę międzynarodową produkty sportowe i lifestylowe w zakresie sportów zespołowych, fitnessu i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i młodzieży. Capelli Sport z siedzibą w Nowym Jorku, została założona w 2011 roku przez GMA Group, która ma ponad 30 lat doświadczenia w branży modowej.

Najnowsze

Współpraca Akademii Sportu z Michelin Polska przedłużona

Olsztyńska fabryka Michelin Polska skorzystała z opcji przedłużenia złotego pakietu sponsorskiego, zwiększając tym samym wsparcie ...

Całość ›

Hokejowa Cracovia w nowych strojach

Comarch Cracovia podpisała umowę partnerską z kanadyjską marką CCM, jednym z najbardziej uznanych producentów sprzętu hokejowego na ...

Całość ›

Kramel na koszulkach ŁKS-u

Firma Kramel została sponsorem strategicznym ŁKS Łódź, tym samym zwiększając swoje zaangażowanie w Łódzki Klub Sportowy Logotyp ...

Całość ›
Wywiad

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy – założyciele Sportigio

Mariusz i Marcin Zwierzychowscy to młodzi przedsiębiorcy, od zawsze zakochani w sporcie Ich droga wiodła od lodowiska hokejowego do stworzenia systemu IT dla hokejowej centrali Jakie mają plany na przyszłość, co wyróżnia ich produkt, na rynku, jakie mają cele biznesowe Na te wszystkie ...

Całość ›
Wywiad

#WgrupieSiła Partnerskie Kluby Biznesu łączą możliwości przedsiębiorców z klubów biznesu

Przedsiębiorcy z Partnerskich Klubów Biznesu nie dają się wirusowi, a co niektórzy nawet z nim wygrali, jak sami mówią „W GRUPIE SIŁA Wydawać by się mogło, że organizacje, networkingowe, takie, które bazują na bezpośrednim kontakcie międzyludzkim w obecnym kryzysie nie ...

Całość ›
Wywiad

ŁUKASZ KIEZA – Country Manager LV BET

Nie tak dawno minął rok od rozpoczęcia walki i blokowania nielegalnie działających w Polsce bukmacherów, co zmieniło branżę i zdecydowanie poprawiło sytuację polskich firm należących do tego sektora Ogromne zyski polskim bukmacherom zapewnił również miniony mundial Na temat zmian w ...

Całość ›