Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

AGRO LIEDMANN nowym sponsorem PGE Skry

Grono firm, które w przyszłym sezonie będzie wspierało PGE Skrę znów się powiększyło, sponsorem bełchatowskiego klubu została firma AGRO LIEDMANN.

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, Tomasz Liedmann, prezes zarządu firmy AGRO LIEDMANN, otrzymał specjalny “kontrakt kibica” PGE Skry. Podpisując go, zadeklarował się wspierać nasz klub we wszystkich meczach. Prezes AGRO LIEDMANN zrobił jednak krok więcej i zdecydował o oficjalnym wsparciu PGE Skry jako sponsor.

– “Bardzo się cieszę, że podpisaliśmy umowę i chciałbym podziękować PGE Skrze za zaproszenie, bo rozpoczęcie naszej współpracy to efekt pracy klubu ze mną przez cały miniony sezon. Fajnie to się zaczęło, bo zostałem zaproszony na trybuny hali Energia, żeby zobaczyć, jak to wygląda na żywo, również z punktu widzenia marketingowego. Chcieliśmy zobaczyć czy to się wpisze w nasze potrzeby. To był naprawdę kawał dobrej roboty PGE Skry, czego skutkiem jest właśnie podpisanie umowy. Dla nas jako producenta nawozów marketing sportowy będzie nową formą promocji. Postanowiliśmy postawić na tak uznaną markę, jaką jest PGE Skra Bełchatów i mam nadzieję, że wspólny pomysł promowania się naszych marek przyniesie zamierzony efekt marketingowy i sprzedażowy naszej firmy. Liczę też na to, że nasz wkład pomoże osiągnąć bardzo dobre wyniki i dołączenie naszej firmy do grona sponsorów PGE Skry spowoduje, że mistrzostwo Polski wróci do Bełchatowa” – powiedział Tomasz Liedmann.

  • “To dla nas duża sprawa, bo wiemy, jak bardzo trudno jest teraz na rynku sponsorskim. Po kluczowej dla nas sprawie, czyli przedłużeniu umowy z Polską Grupą Energetyczną o trzy lata, miło mi powitać w gronie sponsorów również firmę AGRO LIEDMANN. Przez ostatni rok pan Tomasz poznawał nasz klub od środka i cieszę się, że dziś mamy do zakomunikowania tak ważną informację, że pomyślnie sfinalizowaliśmy negocjacje” – dodał Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Trener PGE Skry Michał Mieszko Gogol podkreślił, że nowy sponsor oznacza stabilizację finansową w klubie.

– “Cieszymy się bardzo, że mamy nowego sponsora w klubie. Jest to dla nas bardzo duży komfort w codziennej pracy, bo nie musimy się martwić o zaplecze finansowe klubu. Jak pokazują teraz realia naszej ligi, nawiązując chociażby do poprzedniego sezonu, nie jest to takie oczywiste, jak się wszystkim wydaje. Również ja mam kilka takich historii, o których raczej nie chciałbym wspominać. Dlatego tym bardziej cieszę się, że PGE Skra to stabilny klub i przed nami świetlana przyszłość” – mówił szkoleniowiec bełchatowskiego klubu.

W podobnym tonie wypowiedział się Mariusz Wlazły, kapitan drużyny, który z PGE Skrą przez ostatnie 15 sezonów święcił wszystkie największe sukcesy.

– “Przede wszystkim chciałbym pogratulować obu prezesom podpisania umowy. Pod kątem sportowca jest to pewna stabilizacja, bo możemy spokojnie pracować, a nasze głowy są tylko i wyłącznie skierowane na siatkówkę. Nie myślimy o tym, co będzie po treningu, czy klub jest stabilny finansowo, bo wiemy, że dzięki sponsorom tak jest. Dla nas jest to bardzo istotne i od strony zawodników bardzo dziękujemy za wsparcie” – mówił Wlazły.

AGRO LIEDMANN to nowoczesna i dynamicznie rozwijającą się polska firma w branży produkcji nawozów mineralnych. Silna pozycja rynkowa oraz solidne fundamenty finansowe gwarantują skuteczną realizację strategii rozwoju przedsiębiorstwa, jednocześnie zapewniając nam pozycję największego polskiego producenta w segmencie granulowanych nawozów wapniowych. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.liedmann.pl.

Najnowsze

Ekstraklasa na międzynarodowej platformie sprzedaży praw mediowych

Ekstraklasa rozszerza działania wokół sprzedaży praw mediowych i rozpoczyna współpracę z Content Arena, dostawcą oprogramowania ...

Całość ›

Do OctagonTeam dołącza Magdalena Żuchowska

Do grona ambasadorów polskiej marki odzieży sportowej Ostagon dołącza nowa zawodniczka Magdalena Żuchowska Odważna zawodniczka na ...

Całość ›

Dotacja z Miasta dla GKS-u Jastrzębie

Klub GKS Jastrzębie zarządzeniem Prezydent Miasta otrzyma dotację na poprawę warunków sprzyjających rozwojowi ...

Całość ›
Wywiad

#WgrupieSiła Partnerskie Kluby Biznesu łączą możliwości przedsiębiorców z klubów biznesu

Przedsiębiorcy z Partnerskich Klubów Biznesu nie dają się wirusowi, a co niektórzy nawet z nim wygrali, jak sami mówią „W GRUPIE SIŁA Wydawać by się mogło, że organizacje, networkingowe, takie, które bazują na bezpośrednim kontakcie międzyludzkim w obecnym kryzysie nie ...

Całość ›
Wywiad

ŁUKASZ KIEZA – Country Manager LV BET

Nie tak dawno minął rok od rozpoczęcia walki i blokowania nielegalnie działających w Polsce bukmacherów, co zmieniło branżę i zdecydowanie poprawiło sytuację polskich firm należących do tego sektora Ogromne zyski polskim bukmacherom zapewnił również miniony mundial Na temat zmian w ...

Całość ›
Wywiad

Jacek Łosak – MMABiznes.pl, Akapit Media

Z każdym rokiem MMA w Polsce zyskuje na popularności wśród mediów, kibiców, profesjonalizuje się Jak wielką zmianę na przestrzeni kilku lat przeszło MMA, na te i inne pytanie odpowiadał Jacek Łosak, Redaktor Naczelny MMABiznespl oraz właściciel agencji Akapit Media   Paweł ...

Całość ›

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera

Znam i akceptuję
regulamin

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od portalu Sponsoring Sport.pl z siedzibą w Dąbrowie,  ul. Piaskowa 9/4, 62-070 Dąbrowa. Firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Sądu w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 777-299-76-75, REGON: 368988510.

 

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera

Znam i akceptuję
regulamin

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od portalu Sponsoring Sport.pl z siedzibą w Dąbrowie,  ul. Piaskowa 9/4, 62-070 Dąbrowa. Firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Sądu w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 777-299-76-75, REGON: 368988510.