Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Cennik

Sponsoring Sport.pl to bardzo zaawansowane narzędzie, oferujące wiele możliwości dla swoich klientów. Tworzenie profesjonalnych ofert, zaawansowana wyszukiwarka, dostęp do licznych ofert, oraz pakiety porad dla jego odbiorców, to tylko nieliczne z nich. Platforma ma na celu skupianie ogromnej bazy ofert, co wymaga należytej promocji oraz nakładów finansowych. Proponowane przez nas pakiety cenowe są jednak w tak przystępnej cenie, że nie stanowią bariery jego wykupu dla zainteresowanych portalem.

DLACZEGO DOSTĘP DO PORTALU JEST PŁATNY?

• Portal jest odpłatnie promowany w internecie, mediach oraz w trakcie indywidualnych spotkań z przedstawicielami sportu, biznesu. Dzięki temu każdego dnia zyskuje coraz większą popularność, co przekłada się na większe zainteresowanie portalem, więcej ofert sportowych i większe szanse na pozyskanie sponsora. Profesjonalne działanie wymaga dużego nakładu finansowego.

• W platformie znajdują się liczne, profesjonalne oferty sponsoringowe, zawierające szczegółowe informacje, w tym finansowe. Wprowadzone opłaty stanowią barierę, która ma zniechęcić ich do korzystania z platformy.

• Każdy odbiorca portalu zyskuje dostęp do dedykowanych poradników. W ten sposób zwiększa swoją wiedzę na temat sponsoringu sportowego, promocji poprzez sport czy pozyskiwania sponsor oraz współpracy z nimi. Informacje zawarte w poradnikach pozwolą w pełni korzystać z portalu i wykorzystywać jego atuty.

• Użytkownicy portalu znajdą w portalu szereg udoskonaleń oraz mnogość funkcji. Profesjonalne formularze do tworzenia ofert, wyszukiwarka czy możliwość wysyłki ofert również nie zalogowanym.

BIZNES

Przedstawiciele biznesu, którzy są zainteresowani korzystaniem z portalu mogą skorzystać ze specjalnie dedykowanego im pakietu PLATYNOWEGO w cenie 400 zł rocznie. Oferowana kwota to koszt zaledwie około 33 zł miesięcznie. Za niewielka cenę można zyskać wiele możliwości. Pakiet jest ważny przez 365 dni.

Pakiet platynowy pozwala na:

• Nieograniczone przeglądanie ofert sportowych

• Obserwowanie najbardziej interesujących ofert

• Korzystanie z mnogości funkcji portalu dedykowanych biznesowi

• Korzystanie z dedykowanych porad

• Indywidualną pomoc w poszukiwanie najlepszych rozwiązań, które będą wsparciem działań marketingowych

SPORT

Przedstawiciele sportu, którzy są zainteresowani korzystaniem z portalu mogą skorzystać z kilku dedykowanych pakietów: BRĄZOWEGO, SREBRNEGO, ZŁOTEGO.

Pakiety podzielone są ze względu na ilość wystawianych ofert oraz zamieszczanych w ofertach zdjęć. Zróżnicowane funkcje dają możliwość każdemu zainteresowanemu skorzystania z funkcjonalności portalu. Korzystać z portalu można już od niecałych 13 zł miesięcznie. Każdy z pakietów jest ważny przez 365 dni.

  • W ramach promocji możesz zwiększyć bezpłatne korzystanie z portalu przez kolejne miesiące:
    Darmowy pakiet przez kolejne 30 dni – wystarczy, że zakładając profil na naszej platformie opublikujesz informację o nas na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i poinformujesz nas o tym. Pozwoli nam to na dotarcie do kolejnych osób, rozwój portalu a Ty zyskasz 30 dodatkowych dni korzystania z portalu.
  •  Darmowy pakiet przez kolejne 60 dni – wystarczy, że umieścisz na swojej stronie internetowej nasz logotyp i poinformujesz nas o tym. Pozwoli nam to na dotarcie do kolejnych osób, rozwój portalu a Ty zyskasz 60 dodatkowych dni korzystania z portalu.

MENADŻER

Produkt menadżer skierowany jest do wszystkich klientów sportowych portalu. Poszukiwanie sponsora wymaga nie tylko przygotowania profesjonalnej oferty, dbania o swój wizerunek, ciągłego rozwoju ale również umiejętności prowadzenia negocjacji oraz docierania do osób decyzyjnych, które w firmach podejmują decyzje marketingowe.
Produkt MENADŻER ma na celu zwiększenie ilości osób, do której dotrze twoja oferta. W ramach produktu zyskujesz prezentacje twojej oferty podczas spotkań z przedstawicielami przedsiębiorstw a także reprezentowanie Ciebie w trakcie prowadzonych negocjacji z potencjalnie zainteresowanymi firmami. Fachowa obsługa, doradztwo jeszcze bardziej przyczyni się do osiągniecia przez Ciebie sukcesu. Usługa nie wymaga od Ciebie kolejnego wkładu finansowego, rozliczana jest w sposób prowizyjny, w przypadku osiągnięcia efektu i podpisania umowy.

Zalety produkty:

• Zyskujesz profesjonalną pomoc, oraz doradztwo w poszukiwaniu sponsora

• Twoja oferta jest prezentowana podczas osobistych rozmów z przedsiębiorstwami

• Twoje działania i negocjacje są skuteczniejsze, prowadzi je za Ciebie osoba, która zna się na negocjacji umów sponsoringowych

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Tissot w dalszym ciągu współpracuje z Tour de Pologne, z okazji jubileuszowego wyścigu stworzył dedykowane zegarki.
#sponsoringsport #tourdepologne #tissot https://t.co/29Qfu7arWl

Program Ślęzy 500 po 500 przynosi pierwsze efekty.
#sonsoringsport #slezawroclaw #koszykowka https://t.co/qRs4FI2x4O