Przewiń do zawartości Search Ball Blue Ball Grey Ball Light Billboard Blue Billboard Grey Billboard Light Chevron Down Cup Blue Cup Light Cup Dollar Blue Dollar Grey Dollar Light Handshake Blue Handshake Grey Handshake Light Arrow Back Arrow Forward Checkmark Medal Blue Medal Grey Medal Light Facebook YouTube Instagram Twitter Suitcase Blue Suitcase Grey Suitcase Light Tshirt Blue Tshirt Grey Tshirt Light Share

Cennik

Sponsoring Sport.pl to bardzo zaawansowane narzędzie, oferujące wiele możliwości dla swoich klientów. Tworzenie profesjonalnych ofert, zaawansowana wyszukiwarka, dostęp do licznych propozycji promocji oraz porady, to tylko nieliczne z nich. Platforma ma na celu skupianie ogromnej bazy ofert oraz podmiotów sportowych i przedsiębiorstw, co wymaga należytej promocji oraz nakładów finansowych. Proponowane pakiety cenowe są oferowane w przystępnej cenie, która nie stanowi bariery dla zainteresowanych portalem.

DLACZEGO DOSTĘP DO PORTALU JEST PŁATNY?

 • Portal jest odpłatnie promowany w internecie, mediach oraz w trakcie indywidualnych spotkań z przedstawicielami sportu, biznesu. Dzięki temu każdego dnia zyskuje coraz większą popularność, co przekłada się na większe zainteresowanie portalem, większą liczbę ofert sportowych oraz szans na pozyskanie sponsora. Profesjonalne działanie platformy wymaga dużego nakładu finansowego.

 

 • W platformie znajdują się liczne, profesjonalne oferty sponsoringowe, zawierające szczegółowe informacje, w tym finansowe. Wprowadzone opłaty stanowią barierę, która ma zniechęcić ich do korzystania z platformy przez osoby niepowołane, do których nie mają dotrzeć wspomniane dane.

 

 • Każdy odbiorca portalu zyskuje dostęp do dedykowanych poradników. W ten sposób zwiększa swoją wiedzę na temat sponsoringu sportowego, promocji poprzez sport czy pozyskiwania sponsor oraz współpracy z nimi. Informacje zawarte w poradnikach pozwolą w pełni korzystać z portalu i wykorzystywać jego atuty.

 

 • Użytkownicy portalu znajdą w portalu szereg udoskonaleń oraz mnogość funkcji. Profesjonalne formularze do tworzenia ofert sponsorskich, wyszukiwarka czy możliwość wysyłki ofert bez konieczności ich wysyłki również dla niezalogowanych

BIZNES

Przedstawiciele biznesu, którzy są zainteresowani korzystaniem z portalu mogą skorzystać ze specjalnie dedykowanego im pakietu PLATYNOWEGO w cenie 399 zł rocznie. Oferowana kwota to koszt zaledwie około 33 zł miesięcznie. Za niewielka cenę można zyskać wiele możliwości. Pakiet jest ważny przez 365 dni.

Pakiet platynowy pozwala na:

 • Nieograniczone przeglądanie ofert sportowych
 • Obserwowanie najbardziej interesujących ofert
 • Korzystanie z mnogości funkcji portalu dedykowanych biznesowi
 • Korzystanie z dedykowanych porad
 • Indywidualną pomoc w poszukiwanie najlepszych rozwiązań, które będą wsparciem działań marketingowych

SPORT

Przedstawiciele sportu, którzy są zainteresowani korzystaniem z portalu mogą skorzystać z kilku dedykowanych pakietów: BRĄZOWEGO, SREBRNEGO, ZŁOTEGO.

Pakiety podzielone są ze względu na ilość wystawianych ofert oraz zamieszczanych w ofertach zdjęć. Zróżnicowane funkcje dają możliwość każdemu zainteresowanemu skorzystania z funkcjonalności portalu. Korzystać z portalu można już od niecałych 13 zł miesięcznie. Każdy z pakietów jest ważny przez 365 dni.

W ramach promocji możesz zwiększyć bezpłatne korzystanie z portalu przez kolejne miesiące:

  • Darmowy pakiet przez kolejne 30 dni

Wystarczy, że zakładając profil na naszej platformie opublikujesz informację o nas na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i poinformujesz nas o tym. Pozwoli nam to na dotarcie do kolejnych osób, rozwój portalu a Ty zyskasz 30 dodatkowych dni korzystania z portalu.

  • Darmowy pakiet przez kolejne 60 dni

Wystarczy, że umieścisz na swojej stronie internetowej nasz logotyp i poinformujesz nas o tym. Pozwoli nam to na dotarcie do kolejnych osób, rozwój portalu a Ty zyskasz 60 dodatkowych dni korzystania z portalu.

MENADŻER

Produkt menadżer ma na celu kompleksową usługę pośrednictwa w poszukiwaniu sponsorów i zwiększaniu szans na jego pozyskanie.

Produkt menadżer skierowany jest do wszystkich klientów sportowych portalu. Poszukiwanie sponsora wymaga nie tylko przygotowania profesjonalnej oferty, dbania o swój wizerunek, ciągłego rozwoju, ale również licznej prezentacji ofert osobą decyzyjnym, umiejętności prowadzenia negocjacji, wiedzy prawniczej.

Zalety produktu:

 • Liczniejsza prezentacja oferty sponsoringowej zamieszczonej na portalu podczas spotkań z przedstawicielami biznesu.
 • Realne wsparcie w trakcie prowadzonych negocjacji z potencjalnie zainteresowanymi przedsiębiorstwami
 • Fachowa obsługa, doradztwo, pomoc z zakresu marketingu, prawa która przyczyni się do podpisania umowy sponsoringowej.

Usługa nie wymaga początkowych opłat, rozliczana jest w sposób prowizyjny, w przypadku osiągnięcia efektu i podpisania umowy ze sponsorem.

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW