Regulamin

Sponsoring Sport.pl to strona internetowa dla osób interesujących się sponsoringiem, marketingiem sportowym oraz promocją przedsiębiorstw za pomocą sportu.

Każda osoba odwiedzająca Sponsoring Sport.pl może w sposób kulturalny, zgodny z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, zasadami współżycia oraz dobrymi obyczajami wyrażać swoja opinię w postaci komentarza. Opinie muszą być zgodne z tematyk artykułu pod którym się znajdują, nie może być to komentarz w formie reklamy oraz spam, takie opinie będą usuwane. Nie zgodne z regulaminem strony są również komentarze:
– powszechnie uznawane za wulgarne, obelżywe lub obraźliwe,
– naruszające jakiekolwiek prawa osób trzecich,
– zawierające treści pornograficzne,
– zawierają wirusy lub pliki mogące uszkodzić sprzęt lub oprogramowanie stosowane przez innych użytkowników,
– charakteryzują się brakiem kultury oraz bezpodstawnego obrażania
– zawierają odnośniki do innych stron www, umieszczone bez mojej zgody,
– służące agitacji politycznych,
– naruszających dobre imię moje oraz innych osób uczestniczących w dyskusji osób.
Właściciel strony ma prawo do niezamieszczenia lub usuwania komentarzy łamiących powyższe zasady bez podawania przyczyny. Każdy łamiący zasady może zostać upomniany lub usunięty z grona komentujących.

Jeśli twierdzisz, że treści wpisów lub materiałów graficznych w nim użytych naruszają Twoje prawa autorskie skontaktuj się z właścicielem strony. Wszystkie użyte na stronie materiały stosowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Prawa z nimi związane należą do właścicieli, a strona korzysta z nich na zasadach tzw. dowolnego użytku. Jeśli jako właściciel wyżej wspomnianych znaków towarowych nie podoba Ci się sposób ich użycia skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail.

Wszelkie teksty mojego autorstwa są moja własnością i zabrania się ich kopiowania, rozpowszechniania w części lub całości bez podania ich źródła i autora. Osoby kradnące moją własność intelektualną na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) muszą liczyć się z konsekwencjami łącznie z wystąpieniem przeze mnie na drogę sądową i wystosowaniem roszczenia finansowego.

Adres redakcji: ul. Nad Wierzbakiem 21A/8, 60-611 Poznań.

Wydawca: Paweł Żyliński, ul. Piaskowa 9/4, 62-069 Dąbrowa.

Redaktor naczelny: Paweł Żyliński.